O mnie

  

Od lewej: Hans, Robert, Tomek i ja.  Specjalne pozdrowienia dla Darka

Uniwersytet WarszawskiPolonia Warszawa

Urodziłem się i mieszkam w Warszawie. Wiek niech pozostanie tajemnicą (już zaczyna łupać w kościach). Od wielu lat (sam już nie pamiętam od kiedy) wałęsam się po Polsce i zwiedzam fortyfikacje. Ilość nabytych guzów na czole też jest pokaźna. Proszę o opinie na temat mojej strony. Jeżeli dysponujesz ciekawymi informacjami na temat fortyfikacji to będę wdzięczny za kontakt. Zapraszam również na FORUM

To ja. 
 Jak naprawdę wyglądam podczas eskapad
 to wiedzą wszyscy, którzy przebywali ze mną na MRU.
 POZDRAWIAM WSZYSTKICH Z EKIPY. 
 POZDRAWIAM MIESZKAŃCÓW DWORKU W BORYSZYNIE.
                                    SKOCZEK

 

 

 

 

 

 

 Moje zainteresowania związane są z dwiema dziedzinami: historia wojskowości i komputery. Tą drogą pozdrawiam wszystkich znajomych, z którymi tak wiele przeżyłem, szczególnie: Annę Kędrynę, Roberta Jurgę, Piotra Malawskiego, Dariusza Gurbiel, Mariana Szałka, Tomasza Snopkiewicza.

Moje obecne zainteresowania związane są z historią fortyfikacji polskich z okresu II Rzeczypospolitej. Oczywiście nie gardzę też informacjami o fortyfikacjach przejętych po państwach zaborczych, zwłaszcza tych, na których dokonano przeróbek przez WP. Moje ulubione miejsca w Polsce, to: punkt umocniony Jastarnia, Twierdza Osowiec, fort nr XVI z Twierdzy Modlin, punkt oporu Nowogród i MRU (gdzie się wychowałem). Tyle o mnie.    

  flaga polska