FORTYFIKACJE.NET
Niezależne Forum i Portal miłośników Fortyfikacji i Wojska Polskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Upublicznianie informacji

Czy powinno podawać sie lokalizacje zachowanych elementów schronów
Tak
68%
 68%  [ 34 ]
Nie
32%
 32%  [ 16 ]
Głosowań: 50
Wszystkich Głosów: 50

Autor Wiadomość
korbol 
starszy chorąży

Kraj:
Poland

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-18, 22:23   

Jesli masz to gdzieś to zachowaj to dla siebie i nie śmieć dość ważnego tematu ).11

Proteus 
starszy sierżant

Kraj:
Poland

Wysłany: 2007-08-18, 22:43   

To zachowaj się jak facet, który odpowiada za własne słowa :) kłamco
Ale to dla Ciebie chyba zbyt trudne :)

korbol 
starszy chorąży

Kraj:
Poland

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-18, 23:24   

no tak, moderatorzy jak zwykle śpią i nie grzmią...
ciekawe co by było gdyby Yeeesa nazwać kłamcą, zaraz by sie znalazł tłum Adminow co niby to niezgodne z "zasadami".
a tu mnie jakis leszcz od kłamców i cisza ).8

dzieki ).7

powiedzialbym ze moderowanie tematow jest dosc wybiórcze ).6

Skoczek 
Moderator

Kraj:
Poland

Wysłany: 2007-08-18, 23:28   

Informuję, ze kolejne wycieczki personalne pomiędzy Panami zostaną ocenzurowane 16:

O'k - a może by tak do tematu ).11

A swoją drogą mamy już ciekawy wynik ankiety :

Czy powinno podawać sie lokalizacje zachowanych elementów schronów
Tak 63% [ 14 ]
Nie 36% [ 8 ]

Głosowań: 22

Oczekujemy kolejnych głosów ).4

hege22 
generał brygady

Kraj:
Poland

Wysłany: 2007-08-19, 08:28   

korbol napisał/a:
rozwalisz ludziom kilka ciekawych projektów polegających na czymś więcej niż robienie zdjęć

Jakie to ciekawe projekty może zaprzepaścić publikacja zdjęć w necie?
Artykuł o odkryciu "nieznanego" odcinka umocnień?
Próby przejęcia do użytkowania jakiegoś schronu czy ewakuacji zachowanego wyposażenia?

anarchista 
Moderator

Kraj:
Kiribati

Wysłany: 2007-08-19, 12:43   

korbol napisał/a:
no tak, moderatorzy jak zwykle śpią i nie grzmią...
ciekawe co by było gdyby Yeeesa nazwać kłamcą, zaraz by sie znalazł tłum Adminow co niby to niezgodne z "zasadami".
a tu mnie jakis leszcz od kłamców i cisza ).8

dzieki ).7

powiedzialbym ze moderowanie tematow jest dosc wybiórcze ).6

Korbol uważaj. Jak na razie nie napisałeś odpowiedźi dla Proteusa - myślę, że reszta moderatorów jak i userów, tak jak ja jest ciekawa Twojej odpowiedzi - to ty pierwszy postawiłeś zarzut dla Proteusa. Zamiast podać konkret, na jego "kłamce" odpowiadasz "leszczem" - jeden zero dla Proteusa. Jak zajmiesz stanowisko - albo wyedytujesz swój post i przeprosisz albo podasz konkret, ja "wyrzuce śmieci" z tego tematu. Na razie wasze wycieczki personalne zostaja dla publiki w tym właśnie temacie.
I nie jest to jakaś złośliwość z mojej strony TYLKO pod twoją osobę - zaczeliście prać brudy na publicznym - to wyjaśnijcie sprawę do końca na publicznym - potem bedziemy moderować!

Przemo 
starszy sierżant

Kraj:
Poland

Wysłany: 2007-08-19, 14:00   odp

Ostatnia wymiana zdań jest dla mnie potwierdzeniem żałosnej ale pawdziwej tezy " że fora internetowe to miejsce gdzie KAZDY MOŻE WSZYSTKO - każda osoba wypowiadająca się nie CHCE lub nie MUSI podpisać sie z imienia i nazwiska . Czyli nie ponosze odpowiedzialności za to co napisałem ..... (mam namyśli Wszystkie wypowiedzi , wszystkich forumowiczów tu i na innych forach ) Od spraw "pomówienia lub oskarżeń są sądy cywilne lub karne " nawet w IV RP . Jednak uważam , że koledzy też troche "interpretuję" swoje ( i innych "pisaniny" ) . SAM mam ten problem, że jak coś pisze to JA WIEM co napisałem a inni TO interpretujaą inaczej (albo słaba znajomośćś polskiego albo ... zła wola) . Myslę, że Panowie Korbol i Proteus - proponuje wypijemy " manierke" schronowego piwa i przy ognisku i wytłumaczymu KTO i Co miał Na myśli . I pewnie efekt będzie taki , że ktoś , kogoś żle zrozumiał w tej pisaninie i dodał dwa słowa mocne w nastepnym liście . . A to "schronowe piwo" jest na mój koszt .. byle pite na OWŚ-u .
autor nieznany 1944

korbol 
starszy chorąży

Kraj:
Poland

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-19, 23:34   

Przemku, z kazdym wypije chetnie piwo, nawet z... ;)
Typowy przyklad polskiego piekielka i oderwanie rzeczywistosci forumowej od tej prawdziwej, gdzie istnieja prawdziwi ludzie i prawdziwe problemy, chocby z fortyfikacjami...

hege22 
generał brygady

Kraj:
Poland

Wysłany: 2007-08-20, 07:50   

"Typowa" odpowiedź gnębionego przez kilku "oderwanych rzeczywistości" forumowiczów kolegi korbola.
Zamiast odpowiedzi na zadane pytanie, retoryczne wywody na temat "dlaczego mnie tak nie lubicie, a ja tak dużo zrobiłem dla fortyfikacji".
Cóż pewnie nie jestem obiektywny, ale Panie Darku proszę prześledzić fragmenty dyskusji przy których dochodzi do spięć. Najpierw jest pytanie zadane w być może zbyt ostrej formie. Potem bez odpowiedzi na pytanie, ostra riposta. No i wymiana kilku nic nie wnoszących do dyskusji uwag, raczej nieprzyjemnych. I apel kolegi o ukaranie przez moderatora tego drugiego, bo ja bez winy oczywiście.

Wracając do tematu "Upublicznianie..." zadaje jeszcze raz pytanie "Jakie to ciekawe projekty może zniweczyć publikowanie zdjęć w necie"? Proszę o ogólna odpowiedź.
Jeżeli chodzi o publikacje, to radzę się spieszyć. GPS potaniały i w ciągu roku , dwóch pojawią się w necie pełne, albo prawie pełne listy z lokalizacją schronów i nic już nie da się "odkryć" nowego. Juz jest troche danych rozrzuconych po necie, np lokalizacje Mołotowa w przemyskim lub prawdopodobnie pełna mapa schronów na MRU sprzedawana jakiś czas temu na allegro.

korbol 
starszy chorąży

Kraj:
Poland

Ostrzeżeń:
 1/3/6
Wysłany: 2007-08-20, 17:08   

Cytat:
"Typowa" odpowiedź gnębionego przez kilku "oderwanych rzeczywistości" forumowiczów kolegi korbola.
Zamiast odpowiedzi na zadane pytanie, retoryczne wywody na temat "dlaczego mnie tak nie lubicie, a ja tak dużo zrobiłem dla fortyfikacji".

Hege, ja wiem że mnie nie lubisz, ale nie musisz nastawiać innych negatywnie do mojej osoby. O nic wiecej nie proszę..
Z tego co widzę, to wychodzisz z zalozenia "Wróg mojego wroga jest moim przyjacielem". Dobrze wiem, ze wszystkich wziałbyś w obrone tylko nie mnie ;)

Co do Kolegi Proteusa/Abiesa vel Leszcza nie zamierzam odkręcać prawdy. Proteus ma swoje zdanie, ja mam swoje zdanie a Adminom ani Moderatorom tego forum nic do tego. Zajmijcie sie swoimi sprawami.

Prosze zwrócić uwagę, że nigdzie nie nazwałem rzeczonego Kolegi kłamcą, bandytą lub Teletubisiem. Sami rozdmuchujecie każdy moj cytat, żeby.. no właśnie po co? :)

Kłamca to jednak dość mocne oskarżenie, w Waszych oczach jednak dość subiektywne..

Jesteście rewelacyjni w OT, gorzej jak we wcześniejszej dyskusji nabraliście wody w usta..

pozdr

Odpowiedz do tematu