FORTYFIKACJE.NET
Niezależne Forum i Portal miłośników Fortyfikacji i Wojska Polskiego

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy  StatystykiStatystyki
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Schron polowy typu Urban Żory Ul.Szczejkowicka
Autor Wiadomość
adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-02, 15:58   Schron polowy typu Urban Żory Ul.Szczejkowicka

Witam jestem współposiadaczem w/w w temacie obiektu oraz jego otoczenia czyli zarysów okopów oraz...lejach po bombach. Cały obiekt znajduje się w lesie.

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-02, 16:02   

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-02, 16:11   

ZDJęCIE POCHODZI Z PRAC Z 2010R

GOTOWE OKOPY, ZAZNACZAM ŻE ROBIMY TO SAMI Z POMINIęCIEM ZASAD Z INSTRUKCJI SAPERSKIEJ GDYŻ KOSZTY ZAMIESZCZONYCH TAM ROZWIAZAń BY NAS PRZEROSŁY A ROBIMY TO Z WŁASNYCH KIESZENI POCZ?WSZY OD ZAKUPU DREWNA I GWOŻDZI NA KOPANIU ŁOPATAMI I ICH ZAKUPIE ORAZ TRANSPORCIE SKOńCZYWSZY .

TO JA :16

TA FOTKA PRZEDSTAWIA STAN Z MAJA 2010R PODCZAS IMPREZY ŻORSKIEJ GRUPY OPERACYJNEJ DO KTÓREJ NALEŻę

darula 
starszy chorąży

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-02, 22:44   

Czekamy na zdjecia pokazujace płonacy schron, bo tak sie bawi wasza grupa ).4

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-03, 13:05   

z podpaleniem nie mam nic wspólnego, dowiedziałem sie po fakcie a wiecej takowa sytuacja miejsa miec nie bedzie bo w tym roku zostanie nalezycie wyczyszczony i zapodkladowany oraz podczas letnich wakacji pomalowany , a podpalony został tylko dach tzn , tam gdzie mech i graficiarskie popisy tzw. trudnej młodziezy.

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-03, 13:15   

jedna z fotek

zgo.jpg
Plik ściągnięto 50 raz(y) 119,03 KB

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-03, 13:20   

oto dwie fotki o które pan prosił

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-03, 13:30   

zaznacze jeszcze że atakowaniem mojej osoby za to co robi wspólnik notabene szef grupy operacyjnej z Żor nic nie da nie mam wpływu na to gdyż ja jako osoba fizyczna nigdy bym nie otrzymał w/w obiektu na tzw własnosc na sto lat takie sa warunki dzierzawy on ma działalnosc gospodarcza tj warsztat samochodowy oraz Żorską Grupe Operacyjną a ja jestem zwykłym śmiertelnikiem który ma wizje zagospodarowania tego obiektu i uchronienia go od zapomnienia,( była koncepcja miasta by go wybużyc bo jako tako nie figuruje jako zabytek w rejestrze i nie sprawuje nad nim opieki konserwator, a szkoda) wtedy tez napewno bym nic nie dzaiałał w tym kierunku gdyż wiedziałbym ze ma należytą ochrone prawną. Nadmienie również że samo zamknię cie obiektu by nic nie dało bo już zdązyli mi ukraśc kamery bez przewodowe oraz tzw. straszaki tj, atrapy kamer które były umiejscowione na wysokości ....10m nad ziemią na drzewach pozbawionych gałezi do tej wysokości. Pozdrawiam :16 Adam Gajda z Żor

adas29zory 
szeregowy

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-03, 14:11   

przesyłam cytat z jednego z ogolnopolskich Forów które nie omieszkało nas znów zaatakować

(....)Panowie, wyluzujcie. Może jeszcze złóżcie doniesienie, że ten wstrętny mech porasta beton i to uparcie wciąż z tej samej strony... Trochę zabawy w życiu nie zaszkodzi, a bunkier nie ucierpi od tego, że spłonie na nim trochę rozpuszczalnika lub benzyny. Zresztą, większość pewnie chciałaby się przyłączyć, co? (....) koniec cytatu

Hubertus1656 
podporucznik

Kraj:
Poland

Wysłany: 2012-02-04, 01:43   

Wzrusza nas kolega dogłębnie bo my zapewne jesteśmy beneficjentami gigantycznych dotacji,zapewne nie korzystamy z własnych środków finansowych i z własnej pracy fizycznej. Nasze obiekty chroni konserwator i biega ze ściereczką wycierając kurze.
pozdrowienia z Dąbrowieckiej Góry.

Odpowiedz do tematu